Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Özmirioğlu Pamuk Yağ Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Türkiye’de 1978’den bu yana yağ ve yem sanayisinde faaliyet göstermektedir. Özmirioğlu; 450 ton/gün kapasiteli çekirdek kırma ve ham yağ üretim tesisi, 350 ton/gün kapasiteli rafineri tesisi ile; 500 ton/gün pelet yem tesisi, 250 ton/gün flake yem tesisi ile güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Özmirioğlu A.Ş.; Kaliteli ham maddeyi, gelişen teknolojiye uygun kontinü sistem makinelerle işleyerek kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman prensip edinmektedir. Bu amaçla sahip olduğu bilimsel ve uluslararası standartlara uygun ISO 9001, ISO 22000, FSSC 22000, helal ve kosher sertifikalarını etkin bir şekilde uygulamakta olup, HACCP sistemi ile üretim kontrol altına alınmakta, gıda güvenliği sağlanmaktadır.

Bölgenin en gelişmiş laboratuvarlarından birine sahip olan Özmirioğlu A.Ş., teknolojiyi yakından takip etmekte, ürün çeşit ve kompozisyonlarında artan talebe karşılık ürünlerindeki Ar-Ge çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Firmamız, ürünlerinin lojistik hizmetini kendi bünyesindeki 100'e yakın tır filosuyla karşılamakta olup, Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Modern araç filosuna ve etkin iletişim ağına sahip olan firmamız, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamayı amaç edinmiştir.

Özmirioğlu Pamuk ve Yağ Sanayi

Misyonumuz

Sürdürülebilir gıda güvenliği felsefesiyle, uluslararası alanda müşterilerimizin beklentilerini, liderlik, insan, süreç, donanım, iletişim, hedef ve sistem kalitesi bütünlüğüyle sağlayarak, uzun vadeli ve süreklilik esasına dayanan, gıda güvenliğini bir kültür haline getirerek, ticari arkadaşlık ortamını tesis etmek ve markamıza sürekli değer katmaktır.

Vizyonumuz

Dünyanın en başarılı markalarından biri olmak.

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız

Kurumumuz kalitenin, üretici, tedarikçi, müşteri ve ÖZMİRİOĞLU ile bütün olduğu bilinciyle, eğitimli personeli, yasal şartları karşılayan altyapısı ve profesyonel yönetim anlayışıyla, Bisküvilik Yağ, Kek Yağı ve Yemeklik Pamuk Yağı endüstriyel olarak üretilmesi sektöründe faaliyet göstermektedir.

Sürekli gelişim prensibiyle, müşteri memnuniyetini esas alarak, müşterilere ve nihai tüketicilere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, sürdürülebilir gıda güvenliği temelinde hijyenik şartlarda, yasal mevzuatlara ve Kalite & Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standartlarına uygun, gıda güvenliği sistemi bir kültür haline getirerek, spesifikasyonları karşılayan, ürünlerin otantisitesine uygun (aslını karşılayan) sağlıklı ve güvenli ürünler üretmek,Gıda Güvenliği ve Kalite Kültürünün sürdürülüp sürekli iyileştirmesini sağlayarak, çalışanların eğitilmesini, iş güvenliğini sağlamak ve memnuniyetini sürekli kılarak, insanlara ve çevreye zarar vermemek, firmamızın Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi politikasıdır.

Genel Müdür

Değerlerimiz

  • Müşteri memnuniyeti odaklı
  • Dürüst ve şeffaf
  • Yenilikçi
  • Çevre ve topluma duyarlı
  • Yaratıcı
  • Dinamik